מפגש ראשון בגוטווירט! …ומשימה גם…

מפגש ראשון בגוטווירט! …ומשימה גם…

שלום נבחרת!
האמת, יובל ואני נהנינו מאוד! קצת לחץ לפני, המון התרגשות לפגוש אתכם אבל הנה…מאחורנו המפגש הראשון.
אז מה היה לנו שם?

הכרנו את חברי הנבחרת
עברנו על הרעיון הכללי של התכנית (מי ששכח שישאל את תקווה)
התחברנו לבלוג האישי
ואפילו העלנו את תמונת המשימה הראשונה.

אז עכשיו הנחיות –

  1. למי שעדיין אין כתובת אימייל משלו – צריך לפתוח. בחיים האמיתיים אי אפשר בלי אימייל – צריכים עזרה? תבקשו! נא לפתוח בGMAIL ולא בוואלה או שירותים דומים העלולים להפסיק להתקיים בקרוב… הנה הלינק
  2. לדאוג להכנס לבלוג האישי גם מהטלפון וגם מהמחשב האישי. הטלפון תמיד עליכם ונח להעלות ממנו תכנים כשתרצו אבל כדי לכתוב פוסט ארוך יותר הרבה יותר נח לעשות את זה במחשב. הלינק להתחברות לבלוג שלכם כאן.
  3. מי שלא עשה את זה במפגש – לצלם תמונה משמעותית ראשונה – שלכם – משהו שאתם חושבים שמייצג את האופי שלכם – ולהעלות לפוסט ראשון שלכם עם טקסט פשוט.
  4. למפגש הבא – להעלות פוסטים לבלוג האישי. נסו להשקיע מחשבה בצילומים ובטקסט שאתם כותבים ולהעביר מסר כלשהו. צלמו את החדר שלכם, את המשפחות שלכם ואת המקומות והאנשים שחשובים לכם. לא לשכוח לעדכן את הקבוצה על הפוסט שהעלתם – כולל לינק 🙂

מחכים למפגש בשבוע הבא!

סיגל, יובל ורמי

נ.ב

למי שיש בעיה עם השעות – נא להודיע כבר עכשיו ולא דקה לפני תחילת המפגש.

 

About the author

רמי גל - מנהל תוכנית administrator

בן 44 ואב לשניים מתל אביב. התחלתי את דרכי המקצועית כמתכנת ובמשך כ19 שנים הייתי חלק מעולם ההי-טק עד לתפקידי ניהול וייעוץ לחברות טכנולוגיות וסטארט-אפים שונים. בשנת 2014 חברתי ליובל מלחי והפודקאסט "קטעים בהיסטוריה" והחלנו בפיתוח תכנית חינוך ייחודית העוסקת בפיתוח אישי דרך הקניית כישורים וכלים טכנולוגים. כיום אני עושה תואר שני במנהל החינוך ומנהל את תכנית "רוח דרומית"

Leave a Reply